Opinie

Kilka opinii na temat naszej muzyki:

„Uważamy, że muzyka jest odpowiednia do klimatu jaki panuje w salonie, jest spokojna i stonowana”

„Nowa muzyka bardzo nam się podoba. Jest neutralna, dzięki czemu klienci nie są zmuszeni do słuchania gatunku, którego nie lubią. Ponadto jest więcej piosenek i nie powtarzają się ciągle. Muzyka tego typu jak najbardziej sprawdza się w naszych sklepach.”

„Muzyka bardzo nam odpowiada zwłaszcza pod kontem zróznicowanej lini melodycznej.”

„Muzyka w naszym salonie jest bardzo fajna. Nawet klienci zauważyli że gra coś nowego:) Jesteśmy bardzo zadowoleni.”

„Uważamy, że odtwarzana muzyka pasuje do naszej marki.”

„Na pewno plusem jest większa ilość utworów muzycznych. Dziękujemy.”

„Muzyka jest przede wszystkiem spokojna, relaksująca. Gdy wchodzi sie do naszego sklepu można na chwilę odetchnąć od zgiełku jaki jest w centrum. Na korytarzach jest głośno i panuje dysharmonia. Tu jednak można chwilę sie zatrzymać i na spokojnie przyjrzec sie asortymentowi.”

„Muzyka w salonie zdaniem odwiedzających nas klientów jest odpowiednia. Różnorodność utworów bardzo dobrze wpływa na pracę i sprzedaż. Klienci nucą utwory będąc w salonie. To dobry znak;)”

„Odtwarzana muzyka bardzo nam sie podoba.”

„Muzyka jest dobrze dobrana do salonu, który proponuje taki asortyment jak nasza firma. Nam, jako personelowi, muzyka również odpowiada, jest zróżnicowana i przyjemnie się jej słucha.”

„Sądzimy że muzyka którą odtwarzamy w tej chwili, jest o wiele lepsza gdyż jest bardziej zróżnicowana i żywsza. Muzyka jest miła dla ucha i przyjemna.”

„Na pewno cieszy nas fakt że mamy trochę więcej piosenek niż 7, bo prawdę mówiąc po 11 godzinach można było oszaleć. Uważam, że muzyka, która obecnie jest grana w salonach, pasuje do charakteru naszej firmy.”

„Muzyka nam i klientom bardzo się podoba”

„Muzyka odtwarzana obecnie w sklepie jest bardzo dobra, najlepsza jaką miałyśmy do taj pory.”

„Uważamy, że radio internetowe to dobry pomysł,działa sprawnie i muzyka też jest coraz lepsza:) Moża posłuchać rytmicznej muzyki  jak i troszkę spokojniejszej.”

„Muzyka dostępna w naszej stacji radiowej jest znacznie lepsza od poprzedniej. Nie jest tak monotonna, radio to lepszy pomysł niż kilka utworów do odtwarzania.”

„Naszym zdaniem muzyka jest bardzo fajna, jak najbardziej współgrająca z wizerunkiem firmy”

„Muzyka w salonie jest jak najbardziej odpowiednia: zróżnicowana, stonowana, ale nie jednostajna. Atmosfera w salonie podoba się naszym klientom.”

„Uważamy, że obecnie muzyka jest bardzo dobra, jest więcej utworów i nie ma wrażenia że odtwarzamy w kółko to samo. Przyjemnie się przy takiej muzyce pracuje.”

„Naszym zdanie nowa muzyka z naszego internetowego radia jest o wiele bardziej ciekawsza i przede wszystkim trochę „żywsza” od dotychaczowej muzyki”

„Muzyka jest przyjemna dla ucha, ani za szybka, ani za wolna. Klientom także się podoba. Pełen pozytyw:)”

„Jeżeli chodzi o odbiór muzyki z naszej strony to jestesmy jak najbardziej zadowolone. Są to utwory bardzo neutralne i miłe dla ucha. Nie przytłaczają i pozwalaja się zrelaksować.”

„Naszym zdaniem muzaka puszczana obecnie w salonie przez radio internetowe jest przyjemna dla ucha, jak najbardziej odpowiednia dla aury i atmosfery panujacej w salonie.”

„Nowa muzyka wprowadziała dużo energii zarówno do sklepu jak i również do naszej pracy. Jesteśmy z niej bardzo zadowolone.”